Domov Pošlji email Kazalo RSS novice  
O nas Sekcije Galerija fotografij Forum Prireditve Rezultati Sponzorji
Športno društvo Tinje
 
ISKANJE PO PORTALU
PREJEMANJE E-NOVIC
Poglavja
  Športno društvo Tinje
Zgodovina
Kako se nam pridružiš
Kontakt-lokacija
Povezave
  Sekcija - Kolesarstvo
Interne tekme
Izleti
  Sekcija - Boarding
Domov
Šola bordanja
Snowboarding
Smučišča
  Sekcija - Nogomet
Ekipa
  Sekcija - Pohodništvo
Domov
Pohodniški izleti

Anketa
Vzpona na 3Kralje se ne bom udeležil ker :







rezultati anket

Vreme po Sloveniji
Vreme

Statistika
števec obiskov:
1747211
datum:
14.8.2018
 
REZULTATI VZPONA NA TRI KRALJE 2017

REZULTATI

REZULTATI VZPONA NA TRI KRALJE 2016

Absolutni rezultati

Rezultati po kategorijah


REZULTATI VZPONA NA TRI KRALJE 2015

Absolutni rezultati

Rezultati po kategorijah


REZULTATI VZPONA NA TRI KRALJE 2014

Absolutni rezultati

Rezultati po kategorijah

REZULTATI VZPONA NA TRI KRALJE 2012


Absolutni rezultati

Rezultati po kategorijah


REZULTATI VZPONA NA TRI KRALJE 2011


Vzpon na Tri Kralje 2011 - Absolutno

Vzpon na Tri Kralje 2011 - Po kategorijah

REZULTATI VZPONA NA TRI KRALJE 2010

Vzpon na Tri Kralje 2010 - Absolutno

Vzpon na Tri Kralje 2010 - Po kategorijah

REZULTATI VZPONA NA TRI KRALJE 2009

Vzpon na Tri Kralje 2009

Po kategorijah

Ekipno

REZULTATI

Vzpon na Tri Kralje 2008

Vzpon na Tri Kralje 2007

Vzpon na Tri Kralje 2005

REZULTATI Vzpona na Tri Kralje 2008

Uvrstitev Št.Št. Priimek Ime Ekipa Kat. Izmerjen čas
1 536 Vrečer Robert RADENSKA KD FINANČNA TO ELITE 00:33:02:31
2 151 Vračič Dejan GANESHA TEAM ELITE 00:38:09:45
3 174 Vantur Miha ŠD TINJE E 00:39:12:79
4 514 Kopše Igor F 00:40:34:76
5 314 Egrlič Nejc KK CELJE C 00:40:38:43
6 535 Haložan Marko KK ROGLA G 00:40:46:30
7 531 Vračič Mario GANESHA TEAM F 00:41:02:68
8 124 Dovnik Miran G 00:41:24:51
9 505 Kaučič Primož E 00:41:30:48
10 51 Greif David G 00:41:33:93
11 329 Žel Tomaž GANESHA TEAM G 00:41:35:54
12 253 Svenšek Bojan GANESHA TEAM F 00:41:40:84
13 57 Gajser Leon G 00:41:43:31
14 316 Erjavec Rok F 00:42:40:17
15 303 Breznikar Klemen C 00:43:11:61
16 507 Mihovec Luka KK ENDUROS E 00:43:17:45
17 94 Fijavž Matej KK ROGLA D 00:43:43:92
18 349 Robič Iztok BIKE EK HALOZE G 00:43:52:78
19 328 Vudler Uroš MOJTRENER.COM C 00:43:58:70
20 41 Košič Vojko BIKE EK HALOZE F 00:44:05:48
21 8 Španring Gvido POLJČANE G 00:44:38:57
22 166 Kos Gregor KD KETNA D 00:44:40:32
23 272 Pavlič Marko ŠJK B 00:44:54:96
24 86 Degiampietro Marko ŠD TINJE D 00:45:04:51
25 242 Šijanec Tomaž KK TROPOVCI D 00:45:07:29
26 150 Ankon Lucija GANESHA TEAM Ž2 00:45:22:30
27 68 Škoberne Brane I 00:45:34:70
28 161 Štefane Srečko KK ROGLA H 00:45:38:92
29 546 Hajdinjak Dušan KK POMURJE F 00:45:48:61
30 266 Car Ljubo KK ROGLA J 00:45:56:28
31 282 Kresnik Jan PP PTUJ B 00:46:03:51
32 15 Rebernak Robert OK JESEN G 00:46:15:26
33 522 Gornjak Peter GANESHA TEAM E 00:46:34:48
34 245 Pucko Alojz H 00:46:44:23
35 222 Benčič Ecio G 00:46:45:86
36 132 Temlin Matej F 00:46:46:36
37 657 Antolin Zoran I 00:46:48:53
38 12 Bohak Janez ŠD TINJE E 00:47:24:14
39 503 Moškotevc Dušan ŠJK F 00:48:00:18
40 265 Šket Primož OŠR SPLAVAR PODVELJKA E 00:48:07:56
41 221 Štabuc Igor ŠD VZPON G 00:48:21:53
42 79 Leskovar Andrej ŠD TINJE F 00:48:22:36
43 218 Gorjanc Mišo E 00:48:46:84
44 281 Petelinšek Amadej KK PERUTNINA B 00:48:55:87
45 320 Rožanc Peter ENERGIJA VELENJE G 00:49:00:62
46 206 Hrovat Blaž KK ROGLA B 00:49:10:23
47 526 Dobnik Drago BIKE EK HALOZE I 00:49:23:30
48 255 Pirc Luka D 00:49:28:62
49 254 Stare Miro F 00:49:29:70
50 5 Tukanj Tadej DRČA-RUŠE C 00:49:56:79
51 227 Kolar Miran F 00:50:00:78
52 519 Horvat Bogdan KOMAK H 00:50:07:37
53 520 Korent Boštjan KOMAK G 00:50:56:90
54 92 Kocmut Robert ŠD TINJE G 00:51:02:90
55 164 Smogavec Mirko ŠD TINJE E 00:51:11:15
56 231 Bele Jožef BIKE EK HALOZE I 00:51:12:90
57 83 Kos Boris EMLES E 00:51:47:11
58 653 Dragan Dušan G 00:51:50:18
59 659 Konušek Evgen KK ROGLA G 00:51:53:53
60 261 Šloser Janez KETNA I 00:51:53:75
61 18 Dušič Martin H 00:51:59:84
62 524 Gričnik Hinko DRČA RUŠE H 00:52:00:54
63 308 Drnovšek Primož ŠKD HYPO F 00:52:03:87
64 171 Brglez Jože E 00:52:08:60
65 525 Strašek Peter BIKE EK HALOZE K 00:52:11:70
66 454 Strnad Janez C 00:52:17:31
67 252 Palčar Leon BIKE EK HALOZE C 00:52:18:45
68 60 Lupša Aleksander F 00:52:24:60
69 311 Zupanc Janez G 00:52:26:62
70 268 Zafošnik Jurij F 00:52:37:17
71 111 Strižič Jože H 00:52:43:60
72 212 Martinjak Jože BEXEL KOMENDA G 00:52:49:46
73 63 Orličnik Ivan H 00:52:54:25
74 321 Perger Aljoša F 00:53:03:36
75 217 Puklavec Matej E 00:53:21:28
76 283 Lužar Nejc PP PTUJ B 00:53:21:54
77 141 Urlep Toni G 00:53:43:37
78 537 Mijovič Mojca ŠD SONCE Ž3 00:53:51:50
79 123 Berdnik Ivan KK ROGLA J 00:53:51:55
80 19 Bohak Uroš E 00:53:55:26
81 201 Gričnik Ivan KK ROGLA I 00:54:37:67
82 336 Kokol Jernej D 00:54:39:96
83 521 Pirc Andrej TURBO M J 00:54:45:67
84 502 Mlaker Ivan SSK ŠMARTNO NA POHORJU J 00:54:46:64
85 11 Kreševac Drago BAM.BI H 00:54:49:18
86 65 Urlep Stanislav H 00:55:01:54
87 49 Muc Jure E 00:55:18:11
88 545 Švrbek Vid POLET G 00:55:40:71
89 517 Cerinšek Franc KK ROGLA H 00:55:42:18
90 257 Kojc Samo G 00:55:43:48
91 284 Ipšek Tomaž G 00:55:50:53
92 236 Šild Franc ROGLA I 00:55:54:31
93 662 Osebik Davorin G 00:55:57:57
94 346 Robar Roman E 00:56:09:61
95 155 Ivanuša Robert EUROBIKE ŠPICA G 00:56:09:78
96 232 Hren Janez EMLES I 00:56:17:56
97 277 Lešnik Matej C 00:56:23:78
98 159 Kitak Matjaž C 00:56:25:46
99 214 Knez Darko D 00:56:35:42
100 153 Maroh Mirko EUROBIKE ŠPICA I 00:56:37:40
101 69 Cankar Roman H 00:56:47:93
102 44 Šalamun Boštjan E 00:56:56:18
103 547 Červek Robi KK POMURJE G 00:56:59:29
104 347 Mijovič Simon ŠD SONCE H 00:57:08:92
105 38 Černelič Jernej C 00:57:11:70
106 98 Kitak Žan PLAVALNO DRUŠTVO MB B 00:57:20:20
107 16 Sagadin Marjan TALUM H 00:57:21:89
108 544 Marčič Bojan I 00:57:22:14
109 142 Gregorič Gašper ŠJK C 00:57:22:89
110 118 Kramberger Miha BIKE EK HALOZE D 00:57:26:64
111 64 Gorjup Miran H 00:58:21:00
112 215 Horvat Dušan H 00:58:25:98
113 203 Škorjanec Jože H 00:58:28:43
114 154 Žitnik Dean EUROBIKE ŠPICA F 00:58:35:67
115 216 Korošec Gregor EUROKOR F 00:58:39:39
116 660 Germ Peter KK ROGLA J 00:58:42:48
117 4 Čebular Bojan E 00:58:51:12
118 330 Robar Tomaž D 00:58:53:71
119 518 Rutnik Vinko KK ROGLA I 00:59:18:60
120 43 Šalamun Aleš C 00:59:20:95
121 178 Korošec Franci G 00:59:24:40
122 669 Šeligo Matic ADRIA MOBIL NM A 00:59:43:45
123 528 Hiršman Gregor BIKE EK HALOZE C 00:59:44:70
124 307 Prešern Mitja E 00:59:54:78
125 306 Seel Leopold J 00:59:55:81
126 172 Brdnik Boris D 00:59:58:92
127 119 Škerget Denis C 01:00:12:12
128 667 Šeligo Anton ŠD ŠMARJE PRI JELŠAH I 01:00:37:78
129 62 Vidmar Tona I 01:00:50:79
130 234 Bezjak Dean BIKE EK HALOZE E 01:00:53:67
131 128 Kraševac Uroš ŠJK B 01:01:16:17
132 248 Ozvaldič Drago I 01:01:22:43
133 333 Jelenko Vinko SSK ŠMARTNO NA POHORJU H 01:01:37:61
134 213 Sodnik Peter BEXEL KOMENDA K 01:01:43:67
135 523 Cizerl Franc J 01:01:51:28
136 270 Konečnik Janez GD MEDVED K 01:02:05:42
137 115 Bukovnik Matej ŠD GGV MARIBOR E 01:02:09:84
138 143 Gregorič Lenart B 01:02:31:26
139 202 Bombek Dušan G 01:02:32:70
140 504 Kaučič Miro K 01:02:52:21
141 163 Šauperl Alenka Ž3 01:03:15:42
142 109 Rup Viljem OK JESEN G 01:03:18:29
143 30 Horvat Marjan F 01:03:35:12
144 335 Šek Darko I 01:04:12:76
145 237 Ocvirk Jure I 01:04:31:92
146 78 Janžič Gregor ŠD TINJE G 01:04:32:12
147 264 Slak Leon H 01:04:35:23
148 13 Kolander Rudi TK MARIBOR J 01:04:39:42
149 211 Brajen Aco KK ROGLA M 01:04:41:75
150 20 Korelc Bojan I 01:04:44:37
151 7 Kušar Janez H 01:04:49:71
152 501 Pesjak Jure KK ROGLA G 01:05:08:39
153 156 Gracej Roman K 01:05:08:90
154 138 Vesenjak Matej E 01:05:11:50
155 235 Golob Jožek E 01:05:19:40
156 116 Štefanič Ivan ŠD TINJE G 01:05:21:32
157 655 Krančan Mirko M 01:05:28:54
158 654 Brumec Alojz J 01:05:34:51
159 542 Cerar Igor CINKARNA I 01:05:59:23
160 682 Živec Sebastijan E 01:06:07:62
161 315 Auer Benjamin I 01:06:14:48
162 175 Žigart Ivan KK ROGLA G 01:06:20:36
163 45 Gorenjak Vlado H 01:06:21:18
164 506 Kaučič Zlatko J 01:06:23:25
165 17 Ačko Simon ŠD TINJE B 01:06:24:29
166 534 Šek Bojan G 01:06:24:95
167 304 Bedoek Janez I 01:06:30:75
168 515 Justinek Gorazd E 01:06:32:71
169 103 Mikložič Branko DRČA RUŠE G 01:06:37:98
170 317 Cartl Igor EMLES G 01:06:42:57
171 34 Beranič Maksi BIKE EK HALOZE E 01:06:54:14
172 309 Krajnc Slavko G 01:07:14:10
173 131 Zwittning Benjamin ŠJK H 01:07:18:60
174 133 Lipičar Franko KOSE RADENCI I 01:07:23:34
175 82 Brglez Jože EMLES I 01:07:42:62
176 74 Koropec Janko H 01:07:54:95
177 220 Keršič Boštjan C 01:08:02:76
178 88 Fideršek Sašo E 01:08:03:28
179 90 Govedič Tomaž G 01:08:03:73
180 665 Volkar Matjaž LEZERNI F 01:08:45:60
181 122 Šela Zlatko H 01:08:48:64
182 114 Leskovar Robert G 01:08:54:30
183 113 Ahaj Aleksander G 01:08:54:73
184 67 Mlaker Alojz EMLES M 01:09:01:54
185 331 Keber Igor E 01:09:13:50
186 463 Spevan Jože KD KETNA H 01:09:14:00
187 136 Romih Franc K 01:09:18:28
188 337 Polanec Alojz K 01:09:22:57
189 239 Zidanšek Drago H 01:09:24:36
190 219 Tič Aleksander C 01:09:32:98
191 263 Forjan Tomaž E 01:09:34:76
192 33 Stegne Jernej B 01:09:40:87
193 27 Pipenbacher #REF! H 01:09:45:29
194 148 Štefane Ivan H 01:09:53:90
195 666 Pšeničnik Marko LEŽERNI F 01:09:57:98
196 285 Cebe Tom D 01:10:07:96
197 59 Kumperščak Boštjan D 01:10:14:42
198 48 Trdin Miran ŠD TINJE H 01:10:25:90
199 350 Kamenšek Leon G 01:10:40:87
200 110 Dvoršak Janko E 01:10:51:34
201 100 Šetar Marijan H 01:10:52:15
202 500 Pajek Aleš ŠD TINJE D 01:10:55:39
203 334 Koželj Cvetka MPRINT Ž3 01:11:00:11
204 286 Herlič Jernej E 01:11:02:70
205 135 Pfeifer Stanislav ŠD GMAJNA J 01:11:06:32
206 262 Kokot Bojan F 01:11:09:76
207 460 Leskovar Žan B 01:11:27:26
208 313 Lesjak Simon KK PRLEK F 01:11:28:84
209 510 Ivanič Tomaž KK PRLEK F 01:11:29:53
210 58 Herič Igor D 01:11:35:31
211 341 Verdev Matjaž AERO CELJE H 01:11:42:40
212 269 Vošnjak Jernej CIZEJ K 01:11:43:82
213 310 Prelog Martin G 01:11:55:30
214 312 Majcen Anton M 01:12:07:40
215 530 Žerak Minka Ž3 01:12:10:23
216 539 Kapun Bojan EMLES H 01:12:15:67
217 70 Kotnik Jožica KK ROGLA Ž3 01:12:26:67
218 247 Frumen Danilo I 01:12:27:42
219 120 Žišt Anton J 01:12:44:20
220 31 Volčič David B 01:13:04:62
221 182 Kranjc Goran E 01:13:24:68
222 39 Kac Bojan I 01:13:26:70
223 158 Rak Gregor KK LESKOVEC E 01:13:32:56
224 342 Polanec Leonard E 01:13:34:90
225 157 Vudler Andrej KK LESKOVEC F 01:13:36:59
226 112 Poznič Andreja ŠD TINJE Ž2 01:13:37:67
227 180 Mom Anton M 01:13:47:10
228 273 Pavlič Rudi ŠJK J 01:13:47:46
229 95 Bohak Bojan KK ROGLA H 01:13:57:50
230 251 Zamuda Milan G 01:13:59:67
231 464 Razgoršek Herman BIKE EK HALOZE B 01:14:05:30
232 56 Bizjak Martin GORENJSKI GLAS K 01:14:15:79
233 152 Smogavec Rudi G 01:14:23:14
234 656 Krančan Ivan M 01:14:30:98
235 339 Kovačec Srečko I 01:14:37:92
236 271 Hrušovar Stane J 01:14:46:56
237 101 Fabjan Denis DRČA RUŠE F 01:14:51:64
238 664 Gliha Jože M 01:14:58:37
239 91 Gosnik Borut F 01:15:12:23
240 243 Drofenik Tomaž G 01:15:19:68
241 42 Šalamun Rado J 01:15:46:17
242 29 Farazin Franc E 01:15:55:00
243 145 Štinjek Miran G 01:16:04:84
244 84 Kos Peter EMLES D 01:16:07:98
245 250 Dobnik Bojan G 01:16:10:51
246 93 Sever Janez / 01:16:44:50
247 130 Oman Matej G 01:16:55:15
248 21 Lešnik Boris H 01:16:56:70
249 162 Zorman Tadej D 01:17:02:56
250 658 Malačič Aleksander K 01:17:07:60
251 267 Kralj Roman BRANIK M 01:17:16:96
252 462 Mom Mirko J 01:17:22:67
253 343 Simončič Miran I 01:17:27:89
254 52 Ferk Gregor D 01:17:43:28
255 6 Poštrak Danilo H 01:17:49:12
256 527 Hiršman Danilo BIKE EK HALOZE H 01:17:52:90
257 147 Justinek Manfred G 01:17:56:12
258 66 Justinek Jure ŠD TINJE E 01:18:03:62
259 53 Kodrič Boštjan E 01:18:13:26
260 228 Pajenk Mirko K 01:18:21:56
261 54 Bizjak Urška GORENJSKI GLAS Ž3 01:18:22:96
262 207 Kotnik Karmen Ž1 01:18:42:68
263 652 Žmegac Dušan H 01:18:54:51
264 139 Lužar Leon I 01:18:54:92
265 169 Križnik Samo H 01:19:00:34
266 344 Felicijan Nina Ž2 01:19:17:60
267 165 Jelenko Matej F 01:19:25:12
268 276 Lešnik Drago I 01:19:31:95
269 241 Lamut Mirko I 01:20:31:59
270 300 Podbregar Žiga B 01:20:36:60
271 543 Fučik Brigita Ž2 01:20:36:67
272 338 Kegl Zvonko H 01:20:47:14
273 208 Breznik Bojan KD ROGLA G 01:21:23:23
274 26 Podhraški Zdravko I 01:21:34:00
275 105 Štance Milan HENKEL K 01:21:37:84
276 210 Rozman Franci KK ROGLA M 01:21:41:12
277 121 Lojen Gorazd H 01:21:58:92
278 184 Tomazin Branko EMLES H 01:22:05:15
279 332 Naveršnik Nataša SSK ŠMARTNO NA POHORJU Ž2 01:22:10:14
280 35 Klokočovnik Sandra Ž2 01:22:22:53
281 160 Klakočar T. Tatjana ŠD SONCE Ž2 01:22:25:54
282 81 Vodušek Primož EMLES E 01:22:40:68
283 97 Stegne Vladimir G 01:23:05:20
284 302 Perič Zlatko G 01:23:09:93
285 47 Juhart Niko B 01:23:17:79
286 173 Jakop Aleš G 01:23:19:68
287 75 Gorkič Gorazd SINDIKAT MU MOL K 01:23:34:10
288 32 Leskovar Matej B 01:23:35:50
289 386 Naveršnik Janez F 01:23:44:78
290 149 Štefane Jožica Ž3 01:23:57:75
291 453 Gril Robert F 01:24:27:28
292 77 Možina Franc SINDIKAT MU MOL J 01:24:36:56
293 508 Krumpak Barbara KK CELJE Ž2 01:24:38:95
294 279 Špindler Davorin A 01:24:47:93
295 280 Vidovič Janez J 01:24:48:18
296 85 Čretnik Tanja ŠD TINJE Ž2 01:24:49:95
297 348 Pušnik Marjan J 01:24:56:46
298 663 Resnik Mihela Ž2 01:24:59:10
299 104 Gamse Bojan HENKEL KLUB I 01:25:37:61
300 451 Košič Darko H 01:25:41:60
301 170 Veber Horvat Andreja Ž3 01:26:05:28
302 541 Gorinšek Stanko SAMSAM KLUB G 01:26:06:53
303 513 Petrovič Karl M 01:26:24:92
304 326 Pristovnik Dejan E 01:26:34:86
305 256 Pirc Rajko ŠD GORENJSKI GLAS I 01:26:45:98
306 176 Zidar Sašo E 01:26:51:15
307 1 Babič Vojko DRČA RUŠE J 01:26:55:23
308 80 Stankovski Branko ŠD TINJE J 01:26:58:78
309 209 Ojcinger Ivo K 01:27:07:64
310 96 Stegne Simona Ž2 01:27:14:93
311 223 Jurič Predrag LJUBIMCI G 01:27:31:31
312 509 Ledinek Srečko H 01:27:57:15
313 301 Pristovnik Robi E 01:28:03:46
314 24 Jelenko Sanja ŠD SONCE Ž2 01:28:03:67
315 668 Kosi Andreja Ž2 01:28:09:90
316 102 Strnad Jože DRČA RUŠE K 01:28:12:51
317 144 Gregorič Blaž I 01:28:21:30
318 345 Friškovec Simon E 01:29:06:48
319 275 Pečolar Matjaž H 01:29:35:21
320 99 Kitak Miha PLAVALNO DRUŠTVO MB B 01:30:03:15
321 457 Božič Luka A 01:30:16:60
322 28 Lunežnik Aljaž B 01:30:16:54
323 183 Krstić Bojan E 01:30:24:62
324 117 Kangler Dani G 01:30:57:78
325 226 Marhold Andrej E 01:31:24:56
326 127 Kraševac Maruša ŠJK Ž1 01:31:26:90
327 126 Kraševac Mojca ŠJK Ž3 01:31:26:28
328 25 Poš Alojz KK ROGAŠKA H 01:31:48:40
329 205 Ušeničnik Tine G 01:31:50:59
330 327 Gradišnik Dejan LJUBIMCI F 01:32:03:21
331 14 Gal Velimir I 01:32:03:68
332 76 Bistan Saša SINDIKAT MU MOL Ž3 01:32:25:28
333 71 Rebernik Miran SINDIKAT MU MOL F 01:32:25:48
334 177 Kangler Tjaša Ž2 01:32:48:98
335 23 Leskovar Andrej E 01:32:49:17
336 134 Lipičar Vera KOSE RADENCI Ž3 01:33:34:79
337 322 Safran Nataša Ž2 01:33:54:75
338 512 Rojko Simon A 01:34:02:61
339 230 Koren Miran H 01:34:21:11
340 683 Podjavoršek Franc H 01:34:30:00
341 72 Vidmar Simon SINDIKAT MU MOL I 01:35:25:84
342 340 Laznik Smiljan K 01:35:35:11
343 516 Fluher Jure E 01:35:51:78
344 461 Božič Tina Ž1 01:36:00:90
345 538 Polanec Milan I 01:36:03:76
346 459 Božič Tomaž G 01:36:09:18
347 129 Kraševac Urša ŠJK Ž1 01:36:22:40
348 125 Kraševac Igor ŠJK I 01:36:23:20
349 61 Majger Darinka Ž3 01:36:23:92
350 106 Kajser Zoran DRČA RUŠE I 01:36:27:57
351 2 Urlavb Jožica DRČA-RUŠE Ž3 01:36:28:98
352 10 Tarandek Brane EMLES H 01:36:32:25
353 318 Josipovoć Matko TRIATLON KLUB MB H 01:37:43:76
354 107 Černec Tomaž G 01:37:49:73
355 46 Kos Tone J 01:38:26:73
356 532 Jesenek Marjan H 01:38:40:17
357 179 Kuk Marta Ž2 01:39:27:70
358 274 Pinter Matjaž E 01:40:30:32
359 258 Čepin Milan H 01:41:33:89
360 511 Fridrih Anja Ž1 01:42:05:59
361 89 Rožan Denis F 01:42:18:93
362 87 Dušej Aleš F 01:42:19:17
363 323 Božič Andrej E 01:42:43:82
364 244 Kočnik Janez G 01:42:53:96
365 661 Tomažič Aleš F 01:43:53:87
366 238 Ruedl Damir E 01:43:59:34
367 240 Fric Jože E 01:43:59:70
368 73 Polajnar Bogomir SINDIKAT MU MOL K 01:44:00:14
369 456 Božič Tanja Ž2 01:44:56:11
370 9 Novak Gvido G 01:46:12:53
371 37 Černelič Blaž B 01:46:29:61
372 22 Lešnik Miha A 01:46:30:11
373 233 Ferk Bogdan / 01:46:33:65
374 229 Sonički Milivoj H 01:48:00:92
375 305 Marinčič Ida KK ROGLA Ž3 01:48:26:29
376 249 Ozvaldič Marjeta Ž3 01:49:22:93
377 137 Gričnik Bernard H 01:50:39:78
378 40 Špes Sintija Ž3 01:50:52:96
379 36 Jelen Herman K 01:51:08:18
380 325 Guzej Tadej E 01:53:18:51
381 224 Medved Milan I 01:53:29:75
382 225 Plohl Medved Janja Ž2 01:53:30:70
383 167 Rogina Barbara Ž2 01:55:41:71
384 533 Bežan Breda Ž2 01:57:14:15
385 181 Šega Marjeta Ž2 01:57:14:36
386 246 Valentan Janko DRČA-RUŠE J 02:07:00:29
387 278 Polenšak Srečko M 02:07:08:43
388 3 Dolinšek Polona DRČA RUŠE Ž3 02:08:37:48
389 455 Čuš Jožica ŠJK KLUB Ž2 02:09:59:52
390 168 Lorber Teodor I 02:10:02:39
391 452 Košič Tadina Blažka Ž2 02:15:56:75
392 204 Šprogar Peter J prehiter štart
393 259 Gonza Bojan H prehiter štart
394 260 Flajsinger Jože KD KETNA K prehiter štart
395 319 Čretnik Cvetko KD KETNA H prehiter štart
Ačko Igor ni štartal    
Novak Siniša ni štartal    
Degiampetro Voteh ni štartal    
Vidmar Hinko ni štartal    
Pučnik Sašo ni štartal    

 
 
O nas   ::   Sekcije   ::   Galerija   ::   Forum   ::   Prireditve   ::   Rezultati   ::   Sponzorji   ::   Kazalo   ::   Povezave
copyright ©2009 www.sd-tinje.com | Vse pravice pridržane