Domov Pošlji email Kazalo RSS novice  
O nas Sekcije Galerija fotografij Forum Prireditve Rezultati Sponzorji
Športno društvo Tinje
 
ISKANJE PO PORTALU
PREJEMANJE E-NOVIC
Poglavja
  Športno društvo Tinje
Zgodovina
Kako se nam pridružiš
Kontakt-lokacija
Povezave
  Sekcija - Kolesarstvo
Interne tekme
Izleti
  Sekcija - Boarding
Domov
Šola bordanja
Snowboarding
Smučišča
  Sekcija - Nogomet
Ekipa
  Sekcija - Pohodništvo
Domov
Pohodniški izleti

Anketa
Vzpona na 3Kralje se ne bom udeležil ker :







rezultati anket

Vreme po Sloveniji
Vreme

Statistika
števec obiskov:
1751123
datum:
18.8.2018
 
REZULTATI

Rezultati Pohorski Boardercross 2010

Rezultati Pohorski Boardrcross 2008/2009

Rezultati Pohorski Boardrcross 2006

Rezultati Pohorski Boardrcross 2005

REZULTATI POHORSKEGA BOARDECROSSA 2010

Doseženo mesto Št. Ime Kat. Klub Čas
1 47 SILOVŠEK TINKARA A KDS DESKA VELENJE 3:33.81
2 94 ŠTAMCAR LARA A KDS DESKA VELENJE 4:08.76

Doseženo mesto Št. Ime Kat. Klub Čas
1 68 ŽEVART ANŽE D KDS DESKA VELENJE 3:44.14
2 29 KRALJ KOS BONO D KDS DESKA VELENJE  

Doseženo mesto Št. Ime Kat. Klub Čas
1 55 KRALJ EVA G KDS DESKA VELENJE 2:48.21

Doseženo mesto Št. Ime Kat. Klub Čas
1 45 TOPČIČ GAŠPER H KDS DESKA VELENJE 1:48.99

Doseženo mesto Št. Ime Kat. Klub Čas
1 67 BUNETO ŠPELA B KDS DESKA VELENJE 00:57.90
2 28 KOTNIK LAURA B KDS DESKA VELENJE 01:08.03
3 84 ŠTAMCAR ANJA B KDS DESKA VELENJE 01:24.07

Doseženo mesto Št. Ime Kat. Klub Čas
1 99 KORPAR TAJA C SBK ROGLA 00:49.72
2 91 DOMANJKO SARA C   00:52.37
3 11 SELES KIM C KDS DESKA VELENJE 00:55.23
4 54 STIPIČ NIKA C KDS DESKA VELENJE 00:53.77
5 33 MOTALN ŠTEFKA C   01:10.06
6 40 HRIBERNIK URŠULA C   01:18.01

Doseženo mesto Št. Ime Kat. Klub Čas
1 61 RETUZNIK JURE E SBK ROGLA 00:44.80
2 5 ŠTANTE TIT E KDS DESKA VELENJE 00:46.53
3 46 JUDAR ŽIGA E SBK ROGLA 00:52.27
4 2 KRALJ KOS MAX E KDS DESKA VELENJE 00:47.65
5 75 PART FILIP E   00:50.19
6 43 ZUPAN JURIJ E SPORT POINT 00:51.95
7 14 ŽEVART ŽAN E KDS DESKA VELENJE 00:54.61
8 56 TIČ TILEN E SBK ROGLA 00:55.67
9 19 VALCL TIMOTEJ P. E SBK ROGLA 01:06.17
10 38 SILOVŠEK TJAŽ E KDS DESKA VELENJE 01:06.49
11 85 BUKVIČ MIHAEL E   01:07.19

Doseženo mesto Št. Ime Kat. Klub Čas
1 35 MIHIČ MATIJA F NIČ LAŽJEGA 00:38.88
2 79 PUVAR ROK F SK CARVE PLUS 00:41.52
3 88 MATELIČ TOMAŽ F   00:44.22
4 48 GAJSER DAVORIN F FREERIDE KLUB MAKOLE 00:39.36
5 26 RITONJA MIHA F SBK ROGLA 00:40.68
6 78 SMOGAVEC MIRKO F ŠD KOŠTRUNI TINJE 00:41.76
7 16 KRIŽMAN JURE F   00:42.15
8 96 LESKOVAR ROMAN F   00:42.64
9 44 NOVINEC LUKA F   00:42.92
10 9 PAJEK ALEŠ F ŠD KOŠTRUNI TINJE 00:43.42
11 24 KUHAR JERNEJ F FREERIDE KLUB MAKOLE 00:43.49
12 1 VIRANT GAŠPER F   00:44.14
13 12 BAJDA JANEZ F ŠD LIFE 00:44.60
14 93 BRITOVŠEK ROK F ŠD BELI ZAJEC 00:44.88
15 87 SEBUNK GREGA F   00:45.17
16 90 BIZJAK ROBERT ANTON F ŠD KOŠTRUNI TINJE 00:45.68
17 18 ŠTRUCL MATEJ F   00:45.83
18 80 STEGOVEC PETER F SD AJDOVŠČINA 00:46.16
19 69 KRALJ GORAZD F KDS DESKA VELENJE 00:46.28
20 10 VANTUR MIHA F FREERIDE KLUB MAKOLE 00:46.82
21 13 POLEGEK TOMO F   00:46.90
22 51 FREŠER ANDREJ F   00:47.13
23 50 SMOGAVEC JOŽE F ŠD KOŠTRUNI TINJE 00:47.36
23 41 AVGUŠTIN BOJAN F FREERIDE KLUB MAKOLE 00:47.36
25 6 TIČ MATEJ F   00:47.53
26 74 JAVORNIK TILEN F   00:47.64
27 20 PREGL PETER F   00:48.39
28 15 DURIČ GREGOR F ŠD KOŠTRUNI TINJE 00:48.44
29 49 CERKVENIK MATEJ F   00:49.23
30 22 KOTNIK MIHA F   00:49.93
31 81 JUHART ANDREJ F ŠD KOŠTRUNI TINJE 00:50.22
32 7 KROŠL DRAGO F KLUB SAVINJSKIH ŠTUDENTOV 00:51.54
33 64 CAPL ŽIGA F   00:51.89
34 36 FREŠER DAVID F   00:52.47
34 23 TARANDEK ALJOŠA F   00:52.47
36 63 CAPL TONI F   00:52.99
37 37 CVAHTE MATJAŽ F   00:53.96
38 42 RIBIČ SLAVKO F ŠD KOŠTRUNI TINJE 00:54.61
39 100 REBERNAK MATEVŽ F   00:55.53
40 65 REBERNAK GAŠPER F   00:55.60
41 62 FLUHER JURE F   00:56.80
42 59 FLUHER SAŠO F   00:57.15
43 32 IVANČIČ TEO F DUDS 00:58.03
44 72 ŠTERN ANDREJ F ŠD KOŠTRUNI TINJE 00:58.88
45 92 DUŠEJ DARKO F ŠD KOŠTRUNI TINJE 01:00.66
46 83 GAJŠEK TEODOR F   01:00.89
47 34 HAUPTMAN MATIC F   01:05.13
48 97 PUŠNIK DOMEN F   01:05.26
49 95 TARANDEK ŽIGA F   01:05.47
50 21 STEGNE JOŽE F ŠD KOŠTRUNI TINJE 01:06.58
51 27 GOSTENČNIK DEJAN F ŠD KOŠTRUNI TINJE 01:07.21
52 4 KRAPŠE DANIJEL F FREERIDE KLUB MAKOLE 01:19.60


REZULTATI POHORSKEGA BOARDECROSSA 2009

ORGANIZATORJI: ŠD TINJE, FREERIDE KLUB MAKOLE, KŠSB

Ženske:

B (1994-1999)

1. Gašperlin Tjaša, SK BRANIK
2. Domanjko Sara, SK BRANIK
3. Kotnik Laura, DESKA VELENJE
4. Boneto Špela, DESKA VELENJE

C (1993 in starejše)
1. Polanec Iva, SBK ROGLA
2. Zorko Maruša, SK BRANIK
3. Stipič Nika, DESKA VELENJE
4. Gradišnik Tina

Moški:

D (2000 in mlajši)

1. Kralj Kos Bono, DESKA VELENJE
Topčič Gašper DSQ, DESKA VELENJE

E (1994-1999)
1. Retuznik Jure, SBK ROGLA
2. Kvas Matic, SK BRANIK
3. Požar Matej, SK BRANIK
4. Valel Timotej, SBK ROGLA

F (1993 in starejši)
1. Križman Jure
2. Marčič Simon, FIVE - 0
3. Prešern Matic
4. Puvar Rok

REZULTATI DRŽAVNO PRVENSTVO ML. MLADINKE IN ML. MLADINCI

Mlajše mladinke:
1. Gašperlin Tjaša, SK BRANIK
2. Domanjko Sara, SK BRANIK
3. Kotnik Laura, DESKA VELENJE
4. Boneto Špela, DESKA VELENJE

Mlajši mladinci:
1. Retuznik Jure, SBK ROGLA
2. Kvas Matic, SK BRANIK
3. Požar Matej, SK BRANIK
4. Valel Timotej, SBK ROGLA

REZULTATI POHORSKEGA BOARDECROSSA 2006

ŽENSKE          
uvrstitev štart.št IME PRIIMEK 1. tek 2. tek REZULTAT
1 3. IVA POLANEC 42,42 43,93 86,35
2 2. INES POPUŠEK 44,63 41,93 86,56
3 1. NUŠA ŽGAJNAR 43,57 43,46 87,03
4 5. MATEJA KORDIČ 46,46 43,53 89,99
5 7. MAJA KRANJC 48,79 47,56 96,35
6 4. SILVIJA STRIŽIČ 53,08 64,92 118
7 6. NINA BREC disk 56,93 DISK.


MOŠKI          
uvrstitev štart.št IME PRIIMEK 1. tek 2. tek REZULTAT
1. 27. UROŠ ŽGAJNAR 36,31 36,57 72,88
2. 42. UROŠ ZALESNIK 36,61 36,28 72,89
3. 58. DAVORIN GAJSER 36,92 37,5 74,42
4. 32. JOŽE STEGNE 37,36 37,67 75,03
5. 67. VID JEREB 37,8 37,23 75,03
6. 33. MIRKO SMOGAVEC 38,44 37,67 76,11
7. 48. ANŽE POLANEC 38,93 37,5 76,43
8. 56. ŽIGA ERLAČ 38,53 38,59 77,12
9. 57. ANEJ MIGLAR 39,5 38,08 77,58
10. 10. LUKA PANČUR 39 38,72 77,72
11. 46. ALJAŽ ERLAČ 38,65 39,31 77,96
12. 25. ROK PUVAR 39,46 39,92 79,38
13. 50. TOMAŽ POLEGEK 40,26 39,39 79,65
14. 31. JOŽE SMOGAVEC 39,91 39,75 79,66
15. 59. JURE KRIŽMAN 40,52 39,59 80,11
16. 41. BOŠTJAN MARHOLD 39,82 40,37 80,19
17. 17. GORAZD PIPENBAHER 40,22 40,22 80,44
18. 37. ANDREJ JUHART 40,27 40,41 80,68
19. 55. ALEŠ SIMRAJH 41,45 40,3 81,75
20. 29. ARJAN SMOGAVEC 40,72 42,18 82,9
21. 24. JANEZ BAJDA 40,21 43,63 83,84
22. 43. MATJAŽ FERK 42,9 41,15 84,05
23. 52. ROMAN LESKOVAR 39,5 44,61 84,11
24. 38. PETER TIČ 40,51 44,34 84,85
25. 53. ANDREJ SELČAN 40,47 44,64 85,11
26. 36. ALEŠ PAJEK 43,24 42,37 85,61
27. 62. SLAVKO RIBIČ 39,53 46,94 86,47
28. 64. MATEVŽ KRALJ 43,76 43,18 86,94
29. 51. ALOJZ ŽVIŽAJ 38,87 104,36 143,23
30. 22. TILEN JAVORNIK 44,01   44,01
31. 39. ROBERT BIZJAK 44,42   44,42
32. 13. PETER GORNK 44,88   44,88
33. 68. GAŠPER REBERNAK 44,94   44,94
34. 23. MIHA KOTNIK 45,12   45,12
35. 30. DARKO DUŠEJ 45,48   45,48
36. 54. ROBERT KRAPŠE 45,55   45,55
37. 44. ANDREJ ŠTERN 45,96   45,96
38. 14. MIRAN BABIČ 46,03   46,03
39. 71. MATEVŽ REBERNAK 46,2   46,2
40. 65. DRAGAN KROŠL 46,47   46,47
41. 15. JERNEJ SENEGAČNIK 46,79   46,79
42. 70. ROK BAJRIČ 46,79   46,79
43. 8. ALJOŠA TARANDEK 47,02   47,02
44. 69. ANEJ RUS 49,06   49,06
45. 35. TOMAŽ SMOGAVEC 49,1   49,1
46. 34. LOVRO SMOGAVEC 49,36   49,36
47. 61. BEKIM BAHTIJARAJ 49,46   49,46
48. 21. DEJAN GOSTENČNIK 50,21   50,21
49. 40. TOMAŽ GRACEJ 50,61   50,61
50. 66. JURE VINDIŠ 50,78   50,78
51. 12. UROŠ GRAMC 51,38   51,38
52. 60. JERNEJ KUHAR 51,79   51,79
53. 16. LENART ŽUBER 52,41   52,41
54. 45. DOMEN KERŠIČ 52,41   52,41
55. 19. MATEJ VANTUR 54,55   54,55
56. 28. FRANC LESKOVAR 56,63   56,63
57. 63. DEJAN KROPEC 67,2   67,2
58. 26. MARTIN STOJNŠEK 108,67   108,67
  9. DEJAN STUPAN     DISKV.
  11. MATEVŽ MAČEK     DISKV.
  18. NEVEN VERDNIK     DISKV.
  47. MITJA KOREN     DISKV.
  49. MIHA VANTUR     DISKV.


REZULTATI POHORSKEGA BOARDECROSSA 2005

uvrstitev PRIIMEK IME 1. tek 2. tek REZULTAT
1 Zalesnik Uroš 40,91 38,04 78,95
2 Žgajner Uroš 39,98 39,61 79,59
3 Gajser Davorin 41,35 41,07 82,42
4 Selčan Andrej 41,51 41,61 83,12
5 Smogavec Jože 41,11 42,66 83,77
6 Polanec Anže 42,77 41,07 83,84
7 Gostenčink Dejan 42,36 42,45 84,81
8 Polegek Tomo 42,87 41,99 84,86
9 Smogavec Mirko 45,61 41,32 86,93
10 Ribič Slavko 43,6 43,62 87,22
11 Vantur Miha 44,99 42,41 87,4
12 Pipenbaher Gorazd 44,49 42,96 87,45
13 Strižič Boštjan 46,56 43,23 89,79
14 Frešer Rok 45,04 45,01 90,05
15 Ferk Matjaž 41,87 48,51 90,38
16 Bahtijaraj Bekim 46,45 44,8 91,25
17 Primec Filip 45,64 45,77 91,41
18 Črešnar Roman 46,28 47,57 93,85
19 Žvokelj Alen 48,07 45,81 93,88
20 Pečolar Aljaž 47,34 46,64 93,98
21 Leskovar Roman 54,22 41,5 95,72
22 Rupnik Dušan 47,99 48,2 96,19
23 Kuhar Jernej 48,05 48,29 96,34
24 Pek Tadej 50,4 46,37 96,77
25 Krapše Mitja 50,54 46,65 97,19
26 Širec Mihael 49,51 48,15 97,66
27 Eberl David 50,83 48,05 98,88
28 Durič Gregor 52,61 46,76 99,37
29 Vernik Ciril 45,93 53,71 99,64
30 Vindiš Jure 51,29 49,2 100,49
31 Tarandek Aljoša 52,45 48,51 100,96
32 Kos Gregor 53,1 52,24 105,34
33 Kopše Tilen 55,2 52,42 107,62
34 Simrajh Aleš 45,64 62,71 108,35
35 Lepej Jernej 56,21 55,77 111,98
36 Bahtijaraj Agim 54,75 57,37 112,12
37 Kores Jani 60,68 58,49 119,17
38 Rus Anej 57,39 61,81 119,2
39 Lotrič Nejc 76,98 56,2 124,18
DISK Jelen Tomo 96,42 58,83 155,25
DISK Pek Boštjan 50,42 58,47 108,89
DISK Babič Miran 46,28 44,75 91,03

 
 
O nas   ::   Sekcije   ::   Galerija   ::   Forum   ::   Prireditve   ::   Rezultati   ::   Sponzorji   ::   Kazalo   ::   Povezave
copyright ©2009 www.sd-tinje.com | Vse pravice pridržane