Domov Pošlji email Kazalo RSS novice  
O nas Sekcije Galerija fotografij Forum Prireditve Rezultati Sponzorji
Športno društvo Tinje
 
ISKANJE PO PORTALU
PREJEMANJE E-NOVIC
Poglavja
  Športno društvo Tinje
Zgodovina
Kako se nam pridružiš
Kontakt-lokacija
Povezave
  Sekcija - Kolesarstvo
Interne tekme
Izleti
  Sekcija - Boarding
Domov
Šola bordanja
Snowboarding
Smučišča
  Sekcija - Nogomet
Ekipa
  Sekcija - Pohodništvo
Domov
Pohodniški izleti

Anketa
Vzpona na 3Kralje se ne bom udeležil ker :







rezultati anket

Vreme po Sloveniji
Vreme

Statistika
števec obiskov:
2282837
datum:
22.9.2019
 
Seznam predprijavljenih na 14.Vzpon na Tri Kralje

Seznam prijav sprejetih do 20.8.2019. Kasnejša prijava preko spleta ni možna. Prijaviti se je mogoče še na dan prireditve.

Št Ime Priimek Spol Klub Leto rojstva Opcija Št.nogavic Policija
1 Sašo Ačko M SKP PU Celje 1971 kolesarP   DA
2 Mateja Adam Z GANESHA TEAM 1987 kolesarji 39-42 NE
3 Tadej Ademovič M Arcont Selce 1988 kolesarji   NE
4 Rok Balažič M SE UPS 1983 kolesarjiP   DA
5 Dušan Bartelj M GPU UUP SENP 1965 kolesarjiP   DA
6 Maksi Beranič M Bike ek Haloze 2002 Ptuj 1978 kolesarji 43-46 NE
7 Blaž Berlič M Arcont Selce 1996 kolesarji   NE
8 Jožef Berlič M Arcont Selce 1967 kolesarji   NE
9 Saško Beširovič M SKP PU Celje 1975 kolesarjiP   DA
10 Vesna Blažič Z ŠD Tinje Koštruni 1983 kolesarji 39-42 NE
11 Krištof Blažič Moški ŠD Tinje Koštruni 1993 kolesarji 43-46 NE
12 Matej Bobera M SKP PU Celje 1977 kolesarjiP   DA
13 Vojko Bobik M PP Celje 1971 kolesarjiP   DA
14 Igor Bogataj M GPU UIT 1963 kolesarjiP   DA
15 Maj Bohak M ŠD Tinje Koštruni 2009 kolesarji 35-38 NE
16 Janez Bohak M ŠD Tinje Koštruni 1980 kolesarji 43-46 NE
17 Melita Bojnec Ž PMP Rogatec 1978 kolesarjiP   DA
18 Branko Borinc M PP Laško 1976 kolesarjiP   DA
19 Tina Brelih Ž PP Kamnik 1979 kolesarjiP   DA
20 Tilen Broz M   1997 kolesarji 43-46 NE
21 Davorin Bukvič M Arcont Selce 1987 kolesarji   NE
22 Ljubo Car M   1955 kolesarji 39-42 NE
23 David Cegler M PP VSP Celje 1980 kolesarjiP   DA
24 Igor Cerar M CC GAMSI CINKARNA CELJE 1960 kolesarji 43-46 NE
25 Igor Cvelber M SE OPZ 1963 kolesarjiP   DA
26 Jure Čretnik M   1979 kolesarji 39-42 NE
27 David ČRNKO M PP Šmarje pri Jelšah 1984 kolesarjiP   DA
28 Tadej Čufar M PU Maribor, PP Sl. Bistrica 1986 kolesarjiP   DA
29 Damijan Dolar M PP Laško 1973 kolesarjiP   DA
30 Franjo Dolenc M CC GAMSI CINKARNA CELJE 1971 kolesarji 39-42 NE
31 Miran Dovnik M ŠD Tinje Koštruni 1971 kolesarji 39-42 NE
32 Bojan Drnovšek M KK Zagorska dolina 1962 kolesarji 43-46 NE
33 Gregor Drnovšek M SKP PU Celje 1983 kolesarjiP   DA
34 Janez Egart M PU Kranj, PLP Brnik 1968 kolesarjiP   DA
35 Nejc Egrlič M PP Celje 1989 kolesarjiP   DA
36 Luka Farazain Moški   1999 kolesarji 39-42 NE
37 Tjaša Ferfolja Ž GPU UKP NPU 1976 kolesarjiP   DA
38 Davorin Frim M Ganesha Team 1992 kolesarji 43-46 NE
39 Sandi Fužir M   1969 kolesarji 43-46 NE
40 Leon Gajser M ŠD Tinje Koštruni 1970 kolesarji 39-42 NE
41 Dejan Galun M PU Maribor, PMP Gruškovje 1994 kolesarjiP   DA
42 Simon Gjerkeš M PU Maribor, PP Ormož 1978 kolesarjiP   DA
43 Andrej Golob M PP VSPK Maribor 1971 kolesarjiP   DA
44 Aleš Gorenc M PU Ljubljana - PKP Ljubljana 1979 kolesarjiP   DA
45 Marko Gorenšek M PMP Bistrica ob Sotli 1969 kolesarjiP   DA
46 Andrej Gorjup M SKP PU Celje 1977 kolesarjiP   DA
47 Borut Gostečnik M PMP Rogatec 1972 kolesarjiP   DA
48 Erik Govejšek M   1971 kolesarji 43-46 NE
49 Peter Gramc M PU Ljubljana - PKP Ljubljana 1977 kolesarjiP   DA
50 Matjaž Greif M PP Rogaška Slatina 1987 kolesarjiP   DA
51 Leon Greifoner M PP Maribor II 1982 kolesarjiP   DA
52 Tadej Groboljšek M PU Ljubljana - PP Lj. Šiška 1977 kolesarjiP   DA
53 Petra Hacin Valič Ž UUP Center za tujce 1979 kolesarjiP   DA
54 Andrej Hebar M PU Maribor, PMP Središče ob Dravi 1968 kolesarjiP   DA
55 Darko Hercog M PP Rogaška Slatina 1986 kolesarjiP   DA
56 Tomaž Herček M PMP Rogatec 1977 kolesarjiP   DA
57 Boštjan Herlič M PU Maribor, SKP 1972 kolesarjiP   DA
58 Gregor Hiršman M   1987 kolesarji 43-46 NE
59 Boštjan Hmelak M SKP PU Celje 1970 kolesarjiP   DA
60 Damir Hojnik M PP Žalec 1977 kolesarjiP   DA
61 Damijan Horvat M KK Lendava 1981 kolesarji 39-42 NE
62 igor hrastnik M ŠD Tinje Koštruni 1980 kolesarji 43-46 NE
63 Blaž Hrašovec M PP Rogaška Slatina 1987 kolesarjiP   DA
64 Marko Hriberšek M PP Velenje 1983 kolesarjiP   DA
65 Aleš Huber M PU Koper, PMP Jelšane 1969 kolesarjiP   DA
66 Edin Ičanović M PU Ljubljana - SKP 1977 kolesarjiP   DA
67 Tomislav Iskra M OKC UPS GPU 1969 kolesarjiP   DA
68 Branko Javernik M / 1989 kolesarji 39-42 NE
69 Gašper Javornik M Arcont Selce 1988 kolesarji   NE
70 Bogomir Jelen M SKP PU Celje 1977 kolesarjiP   DA
71 Gregor Jeršič M PP Velenje 1977 kolesarjiP   DA
72 Matej Jesenek M   1992 kolesarji 43-46 NE
73 Sašo Jovanović M PU Ljubljana - SKP 1980 kolesarjiP   DA
74 Gregor Jug M / 1983 kolesarji 43-46 NE
75 Andrej Juhart M ŠD Tinje Koštruni 1983 kolesarji 39-42 NE
76 Gašper Juhart M ŠD Tinje Koštruni 2009 kolesarji 35-38 NE
77 Dusan Juric m   1977 kolesarji 43-46 NE
78 Igor Justinek M   1971 kolesarji 39-42 NE
79 Bine Justinek M   2004 kolesarji 39-42 NE
80 Domen Kac M ŠD Tinje Koštruni 1996 kolesarji 43-46 NE
81 Bojan Kac M ŠD Tinje Koštruni 1960 pohodnik20 39-42 NE
82 NATAŠA KAČIČNIK Ž   1971 kolesarji 39-42 NE
83 Matej Kangler M ŠD Tinje Koštruni 1992 kolesarji 39-42 NE
84 Semastijan Kapel M PU Maribor SKP 1974 kolesarjiP   DA
85 Katja Kaučič Ž Arcont Selce 1986 kolesarji   NE
86 Boštjan Kavc M PP Šentjur pri Celju 1976 kolesarjiP   DA
87 Aleš Klobučar M PP Novo mesto 1974 kolesarjiP   DA
88 Miroslav Knez M PU Maribor, PP Sl. Bistrica 1975 kolesarjiP   DA
89 Klavdija Kobale Gosnik     1976 kolesarji 35-38 NE
90 Simon Kočnik M Arcont Selce 1988 kolesarji   NE
91 Andrej Kk moški brez 1964 kolesarji 43-46 NE
92 Rok Kolarič M PU Ljubljana - PKP Ljubljana 1976 kolesarjiP   DA
93 Tatjana Koren Ž PPP Celje 1961 kolesarjiP   DA
94 Dušan Korene M PU Novo mesto, SUP 1978 kolesarjiP   DA
95 Borut Korošec M PU Novo mesto, PMP Obrežej 1986 kolesarjiP   DA
96 Boris Kos M ŠD Tinje Koštruni 1977 kolesarji 43-46 NE
97 Teodor Kosmać M PU Ljubljana - PP Medvode 1979 kolesarjiP   DA
98 Bojan Koštomaj M PP Žalec 1988 kolesarjiP   DA
99 FRANCI KOŽELJ M   1946 kolesarji 39-42 NE
100 Anže Krajnc M   1993 kolesarji 39-42 NE
101 Boštjan Krajnc Moški   1982 kolesarji 39-42 NE
102 Brajen Krajnc M PP Laško 1977 kolesarjiP   DA
103 Matej KRANER M PP Šmarje pri Jelšah 1983 kolesarjiP   DA
104 Damjan Krejač M PU Ljubljana - PP Lj. Moste 1987 kolesarjiP   DA
105 Rudolf Kresnik M PP Celje 1969 kolesarjiP   DA
106 Luka Krivec M PU Koper, PPoP Koper 1981 kolesarjiP   DA
107 Simon Križnik M SKP PU Celje 1979 kolesarjiP   DA
108 Željko Krnetić M GPU UUP SENP 1986 kolesarjiP   DA
109 Tomaž Krušič M PP Laško 1982 kolesarjiP   DA
110 Vili Kurnik M CC GAMSI CINKARNA CELJE 1968 kolesarji 43-46 NE
111 Špela Kvas ž ŠD Tinje Koštruni 1995 kolesarji 39-42 NE
112 Aleška Kvas     1976 kolesarji 39-42 NE
113 Franci Lah M   1998 kolesarji 43-46 NE
114 Nejc Lesjak M   1991 kolesarji 39-42 NE
115 Matjaž Leskovar M GPU UUP SPP 1966 kolesarjiP   DA
116 Enej Lipovec Zupanc M   2001 kolesarji 39-42 NE
117 Janez Loboda M PU Ljubljana - PP Lj. Moste 1982 kolesarjiP   DA
118 Ernest Magdič M MNZ 1978 kolesarji 43-46 NE
119 Gregor Majerič M PU Maribor, SKP 1985 kolesarjiP   DA
120 Irena Malnar Ž PU Ljubljana - PP Vrhnika 1972 kolesarjiP   DA
121 Venčeslav Markuš M PU Maribor, PP Sl. Bistrica 1972 kolesarjiP   DA
122 Matjaž Mastnak M PP Celje 1978 kolesarjiP   DA
123 Robert Matjaž M / 1983 kolesarji 39-42 NE
124 Rok Merzel M GPU UUP SENDM 1985 kolesarjiP   DA
125 Dejan Miko M ŠKD AJM 1988 kolesarji 43-46 NE
126 Mitja Milošič M PU Maribor, PMP Gruškovje 1983 kolesarjiP   DA
127 Boštjan Mlačnik M GPU UKP NPU 1971 kolesarjiP   DA
128 Andraž Mlaker M ŠD Na dolge proge 1984 kolesarji 39-42 NE
129 Peter Mravlak M CC GAMSI CINKARNA CELJE 1962 kolesarji 43-46 NE
130 Vid Murko M Arcont Selce 1994 kolesarji   NE
131 Mirko Nunić M PU Ljubljana - PP Vrhnika 1973 kolesarjiP   DA
132 Borut Ocepek M PMP Rogatec 1983 kolesarjiP   DA
133 Sašo Ocvirk M PP Velenje 1985 kolesarjiP   DA
134 Tomislav Omejc M GPU UUP 1970 kolesarjiP   DA
135 Gregor Orel M PU Ljubljana - PP Vrhnika 1974 kolesarjiP   DA
136 MIRAN OŠLAJ M PU Maribor, SKP 1967 kolesarjiP   DA
137 Boštjan OZMEC M PP Šmarje pri Jelšah 1983 kolesarjiP   DA
138 Matej Paradiž M PU Koper, SKP 1979 kolesarjiP   DA
139 Alojz Pehan M   1954 kolesarji 43-46 NE
140 Dejan Peršuh M PP VSPK Maribor 1982 kolesarjiP   DA
141 Karl Petelinšek M OKC UPS GPU 1968 kolesarjiP   DA
142 Benjamin Pfeifer M   2001 kolesarji 39-42 NE
143 Mitja Piberčnik M PU Maribor, PP Sl. Bistrica 1979 kolesarjiP   DA
144 Andrej Pinter M ŠENTJUR POWER 1964 kolesarji 39-42 NE
145 Gregor Pisanec M PU Maribor, SKP 1981 kolesarjiP   DA
146 Klemen Pliberšek M / 1998 kolesarji 43-46 NE
147 Aleksanader Plošnik M PU Novo mesto, PMP Obrežej 1976 kolesarjiP   DA
148 Robert POHARC M PP Šmarje pri Jelšah 1973 kolesarjiP   DA
149 KLEMEN POLAJNAR M TEAM TURBO TROPOVCI 1995 kolesarji 43-46 NE
150 Marko Polak M Arcont Selce 1984 kolesarji   NE
151 Nejc Potočnik M ŠENTJUR POWER 1991 kolesarji 39-42 NE
152 Brigita Poznič Z   1977 kolesarji 35-38 NE
153 Andreja Poznič Z ŠD Tinje Koštruni 1982 kolesarji 35-38 NE
154 Marjan Prah M ŠD Tinje Koštruni 1959 kolesarji 39-42 NE
155 Samo Prešeren M PU Maribor, SKP 1966 kolesarjiP   DA
156 Miran Pukšič M GPU UKP 1965 kolesarjiP   DA
157 Nejc Pušnik M GANESHA TEAM 1989 kolesarji 39-42 NE
158 Alenka Radej Ž GPU UPS CVZ 1983 kolesarjiP   DA
159 Janez Rampaher moski   1969 kolesarji 39-42 NE
160 Robert Rebernak M   1969 kolesarji 43-46 NE
161 Mitja Rebernik M MOL team 1988 kolesarji 39-42 NE
162 Urška Robnik M GPU UUP SENDM 1974 kolesarjiP   DA
163 Peter Rojc M PP Laško 1972 kolesarjiP   DA
164 Igor Rožan M ŠD Tinje Koštruni 1983 kolesarji 43-46 NE
165 Uroš Rožman M PU Maribor, SKP 1986 kolesarjiP   DA
166 Tadej Sedar M JB TEAM Novo Mesto 1993 kolesarji 43-46 NE
167 Sebastijan Senekovič M GPU NPU 1978 kolesarjiP   DA
168 Matevž Serko M GPU UUP SENP 1979 kolesarjiP   DA
169 Luka Skalar M PU Ljubljana - PP Medvode 1976 kolesarjiP   DA
170 Jan Smogavec M   2002 kolesarji 43-46 NE
171 Ruda Smogavec M ŠD Tinje Koštruni 1968 kolesarji 43-46 NE
172 Avgust Sobočan M MNZ - POLICIJA 1980 kolesarji 39-42 DA
173 Sebastjan Stanič M CC GAMSI CINKARNA CELJE 1979 kolesarji 43-46 NE
174 Žan Stegne M ŠD Tinje Koštruni 1998 kolesarji 39-42 NE
175 Andrej Sterle M PU Nova Gorica, SKP 1978 kolesarjiP   DA
176 Martin Stojnšek M   1982 kolesarji 43-46 NE
177 Aleš Stražišnik M PP Laško 1984 kolesarjiP   DA
178 Marjeta Šega ž   1969 kolesarji 39-42 NE
179 Edvard Šega M   1964 kolesarji 43-46 NE
180 Zlatko Šela m ŠD Tinje Koštruni 1965 kolesarji 39-42 NE
181 Zlatko Šelih M CC GAMSI CINKARNA CELJE 1966 kolesarji 43-46 NE
182 uroš šesek m TEAM TURBO TROPOVCI 1967 kolesarji 39-42 NE
183 Uroš Škaper M Kofirajd 1987 kolesarji 39-42 NE
184 Lovro Škerget M Arcont Selce 1968 kolesarji   NE
185 Zdenka Škerget Ž Arcont Selce   pohodnik20   NE
186 Silvo Škof M Arcont Selce 1969 kolesarji   NE
187 Meta Špacapan M PU Nova Gorica, SOP 1984 kolesarjiP   DA
188 Jelka Špandl Ž Arcont Selce   pohodnik20   NE
189 Mirko Špandl M Arcont Selce 1968 kolesarji   NE
190 Jožica Štefane ž   1966 kolesarji 39-42 NE
191 DEJAN ŠTEFANE M   1978 kolesarji 43-46 NE
192 Srečko Štefane M ŠD Tinje Koštruni 1963 kolesarji 39-42 NE
193 Urban Šturm M / 1998 kolesarji 43-46 NE
194 Vid Šurbek M ŠD Tinje Koštruni 1967 kolesarji 39-42 NE
195 Aleksander Tič M / 1988 kolesarji 39-42 NE
196 Roman Tkavc M SE OPZ 1968 kolesarjiP   DA
197 Marko Tovornik M SKP PU Celje 1975 kolesarjiP   DA
198 Miha Ulaga M PU Koper, PPoP Koper 1976 kolesarjiP   DA
199 Andrej Uranker M SKP PU Celje 1969 kolesarjiP   DA
200 Boštjan Velički M PU Maribor SD 1975 kolesarjiP   DA
201 Trajče Velički M PU Maribor, PP MB I 1980 kolesarjiP   DA
202 Tomaž Verbek Moški ŠD Tinje Koštruni 1975 kolesarji 43-46 NE
203 David Vidmar M PP Novo mesto 1992 kolesarjiP   DA
204 Mladen Vindiš M PMP Rogatec 1967 kolesarjiP   DA
205 Mitja Vinkler M PP Kamnik 1977 kolesarjiP   DA
206 Iztok Vrabič M PP Celje 1982 kolesarjiP   DA
207 Mojca Vrabl Ž   1972 kolesarji 39-42 NE
208 Alojz Vrbnjak M ŠD Tinje Koštruni 1968 kolesarji 39-42 NE
209 Igor Vučko M GPU UIT 1969 kolesarjiP   DA
210 Dejan Zagoranski M GPU UPS SE 1976 kolesarjiP   DA
211 Blaž Ziherl M GPU UUP SENP 1986 kolesarjiP   DA
212 Gregor Zolar M Arcont Selce 1993 kolesarji 39-42 NE
213 Gašper Zupan M PMP Bistrica ob Sotli 1982 kolesarjiP   DA
214 Matej Zupan M PU Koper, PPoP Koper 1985 kolesarjiP   DA
215 Anton Žagar M GPU PA 1968 kolesarjiP   DA
216 Robert Žnidarič M GPU UIT 1969 kolesarjiP   DA
217 Valter Žudić M PU Koper, PPoP Koper 1978 kolesarjiP   DA
218 Matjaž Žunkovič M Arcont Selce 1978 kolesarji   NE

 
 
O nas   ::   Sekcije   ::   Galerija   ::   Forum   ::   Prireditve   ::   Rezultati   ::   Sponzorji   ::   Kazalo   ::   Povezave
copyright ©2009 www.sd-tinje.com | Vse pravice pridržane